View Sidebar
Nejvypiplanější SEO školení v novém kabátě

Nejvypiplanější SEO školení v novém kabátě

26.11.2015 13.030 comments

Nejvypiplanější SEO školení v novém kabátě

Jak už možná z předchozích mailů víte, v posledních měsících s oblibou školím přes portál Naučmese. Na tomto serveru mám aktuálně dva od základu předělané kurzy, na které mám velmi dobrou zpětnou vazbu a které se věnují on-page SEO a linkbuildingu. Na tyto kurzy bych Vás rád pozval.

Od neděle 29. listopadu se budou kurzy střídavě konat každou neděli až do konce roku. A budou do konce roku za sníženou cenu – 750 Kč u on-page SEO a 1 300 Kč u linkbuildingu. Pokud chcete využít lepších cen během prosince, rád Vás uvidím :-).

Jak účinně propagovat značku i s malým rozpočtem

Nemáte prostředky na nákladný marketing, ale chcete udělat velké haló? Hledáte způsoby, jak oslovit ty správné lidi? Navštivte prosincový sraz Markeťáků na Vysočině, který bude mít v režii Filip Doskočil, odborník na reklamu a propagaci.

Za týden na affil sraze ve Zlíně

Další pozvánka na zajímavou akce, tentokrát na blogu affiláka Radka Strouhala: lidé z oboru affiliate a hlavně pak Pražáci určitě někdy slyšeli o affil čtvrtku, který se konával pravidelně každý týden a sešla se tam vždycky skupina více či méně známých lidí z oboru. Od minulého roku ale občas jezdím do Zlína, kde se konají asi 4 zajímavé přednášky v roce, které jsou volně přístupné a vystupují zde (pro určitě) zajímavý hosté.

Linkbuilding I : začíname získavať odkazy

Peter Chodelka vydal skvělý článek o linkbuildingu. Zmiňuje v něm konkrétní způsoby, jak získat zpětné odkazy. Doporučuji nastudovat.

URL Profiler 1.58 – klíčová slova a k tomu hledanost

Oblíbený nástroj URL Profiler, o kterém jsem pře čase něco sepsal. po menší pauze oznámil novou verzi, která přináší tři změny. Jednu malou a trošku smutnou, další větší a veselejší. Více…

Jak na implementaci souhlasu s cookies?

Určitě jste už slyšeli o povinném vyžadování souhlasu s ukládáním cookies. Pokud jste ho ještě na svůj web neumístili, neváhejte ani chvíli to napravit. Je totiž více než deset minut po dvanácté.