View Sidebar
Indexují vyhledávače JavaScript? A jak na kvalitní zpětné odkazy?

Indexují vyhledávače JavaScript? A jak na kvalitní zpětné odkazy?

6.4.2016 12.480 comments

Nasazení Freshbota Mach II

Novinka na Seznamu. Fulltextový robot má komponentu zvanou Freshbot, která stahuje čerstvý obsah jak z RSS, tak z jiných zdrojů nových odkazů. Mach II, výkonnější a rychlejší verze Freshbota, je teď nasazena v plném provozu.

Co by měl každý vědět o tom, jak se dělá web – 2. díl

Otto Bohuš vydal pokračování o tom, co je potřeba při tvorbě webu. A proč nejsou poptávky typu „Potřebujeme do týdne nový web“ zrovna ideální. Také se s nimi setkáváte?

3 marketingové trendy pro rok 2016

Jen za uplynulý rok rostly tržby české e-commerce o 26 %. Mamutí vliv na tom mělo hospodářské oživení i nástup propracovaného online marketingu u velkých a středních firem. Pojďme si představit 3 hlavní trendy, které ovlivní trh v letošním roce.

Indexování JavaScriptu

Mezi webmastery se má obecně za to, že JavaScript není moc přívětivý pro vyhledávače a textový obsah by tak měl mít na JS nezávislou alternativu. Skutečnost je ale trochu jiná…

8 tipů, jak mohou e-shopy získávat zpětné odkazy

Miloš Hamsa sepsal skvělý návod na získání zpětných odkazů pro e-shop.

Wikipedie – skvělý cíl pro broken linkbuilding

Wikipedie je významný zdroj a ačkoli jsou odkazy z ní s atributem nofollow, rozhodně to neznamená, že jsou bezcenné. Wikipedie je také skvělým cílem pro broken linkbuilding. Podívejte se, jak na to.

Odchozí odkazy jsou důležitý pozitivní faktor

V linkbuildingu se nejčastěji bavíme o zpětných odkazech. Důležité jsou ale i odchozí odkazy. Když odkazujete na vhodné zdroje, ocení to jak Vaši návštěvníci, tak i vyhledávače.

Google Analytics automaticky filtrují spam

Spamové služby byly dlouhou dobu bolestivým bodem analytiků. To už by mělo být minulostí. GA nově automaticky filtrují spamové zdroje.