View Sidebar
Workshop od experta na „klíčovku“ zdarma a mnoho dalšího

Workshop od experta na „klíčovku“ zdarma a mnoho dalšího

20.4.2015 10.380 comments

Příští sraz Markeťáků na Vysočině ve znamení klíčovky

Ve čtvrtek 16. dubna měl na srazu Markeťáků workshop Filip Podstavec, nejznámější český linkbuilder. Navážeme workshopem od dalšího experta, Jakuba Kašparů, který 7. května bude mít workshop na téma analýzy klíčových slov. Pozvánku můžete očekávat v mailu tento týden.

Analýza klíčových slov je základním kamenem každého projektu

Na Mladém Podnikateli vyšel skvělý rozhovor s již zmíněným Jakubem Kašparů na téma analýzy klíčových slov. Doporučuji. Většina klientů se zaměřuje na několik málo obskurních klíčových frází, místo toho, aby využili potenciál long-tailu.

Ultimátní úvod do SEO

Na webu equinet.com vyšel povedený úvod do SEO. Je rozdělen do 7 praktických lekcí shrnujících vše podstatné. Od on-page SEO po základy linkbuildingu.

Vše, co potřebujete vědět o SEO v roce 2015

Na blogu Pizza SEO vyšel článek shrnující důležité pojmy v SEO pro tento rok. Zaujala mě především část o uživatelské zkušenosti a důvěře, kterou si web musí získat.

Jak měřit návštěvnost z affiliate zdrojů

Na webu affiliate manažera najdete guest post o tom, jak měřit návštěvnost z affiliate zdrojů pomocí GA. Obecně existují dva způsoby – filtry a Google Tag Manager. Právě druhému způsobu se věnuje článek.

Usnadněte si průzkum trhu

Jedním z prvních kroků při linkbuildingu je průzkum trhu na bázi procházení výsledků vyhledávání na hlavní klíčové fráze. Tento úkon si můžete významně usnadnit pomocí nástroje URL Profiler.

Reagují vyhledávače na zmínky v textu?

Vít Michalek vydal na blogu SEMORu příspěvek o tom, že vyhledávače reagují i na „obyčejné“ textové zmínky.